O Nas

Agnieszka Komosa

Agnieszka Rossa

Wspólnik w firmie MAKonLine Ubezpieczenia, która specjalizuje się w ubezpieczaniu filmów, eventów i innych ryzyk specjalnych. Z wykształcenia prawnik, ukończyła studia podyplomowe w École Nationale d’Assurances, organizowane przez Instytut Francuski w Warszawie. Pracuje jako broker z uprawnieniami od 1997 roku. Pierwsze doświadczenie brokerskie zdobywała w międzynarodowej firmie brokerskiej GRAS SAVOYE, gdzie pierwszy raz zetknęła się ze specjalistycznym ubezpieczeniem filmów. Od 2001 roku współpracuje z międzynarodową siecią ubezpieczeniową CIRCLES GROUP, która specjalizuje się w ubezpieczaniu filmów, eventów i innych ryzyk specjalnych na całym świecie. W 2009 założyła wraz z Anetą Graff-Dąbrowską spółkę głównie do obsługi klientów z branży filmowej i eventowej.

Aneta Graff-Dąbrowska

Aneta Graff-Dąbrowska

Wspólnik w firmie MAKonLine Ubezpieczenia. Ukończyła studia wyższe na Uniwersytecie Warszawskim z zakresu Finansów, Organizacji i Zarządzania, a następnie podyplomowe studia w Szkole Głównej Handlowej z zakresu administracji europejskiej i bezpieczeństwa ekonomicznego. Przygodę z ubezpieczeniami rozpoczęła wraz z pierwszym zatrudnieniem w Towarzystwie Ubezpieczeniowym AIG i to tam właśnie po raz pierwszy zetknęła się z materią ochrony polisowej dla klientów z branży enterteinment. Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu w pracy na rynku ubezpieczeniowym (zarówno jako underwriter jak i broker), potrafi połączyć ze sobą fachowe doradztwo klientowi z doborem najkorzystniejszych warunków ubezpieczeniowych dla branży filmowej i eventowej. W 2009 roku zdała egzamin brokerski i również w tym roku wraz z Agnieszką Komosą założyła firmę MAKonLine, która specjalizuje się w obsłudze ryzyk specjalnych dla branży filmowej, eventowej, dzieł sztuki i pokrewnych.

Ewa Narkiewicz

Ewa Narkiewicz

Pracę w ubezpieczeniach rozpoczęła wraz z dołączeniem do zespołu MAKonLine w 2009 roku. Początkowo była odpowiedzialna w firmie za sprawy administracyjne, ale bardzo szybko zdobyła specjalizację w obsłudze nietypowych ryzyk ubezpieczeniowych z branży Entertainment. Pierwotnie w obsłudze ubezpieczenia produkcji filmowej, następnie eventowej, aby w końcu zostać specjalistą w aranżowaniu polis dla dzieł sztuki. W firmie MAKonLine Ubezpieczenia obecnie pełni rolę specjalisty w dziedzinie ubezpieczeń dzieł sztuki i produkcji eventowej.

Agnieszka Zielińska

Agnieszka Zielińska

Z firmą MAKonLine Ubezpieczenia związana od 2014 roku. Zajmuje się głównie ubezpieczeniami filmowymi oraz podróżnymi. Jest absolwentką Organizacji Produkcji Filmowej i Telewizyjnej w PWSFTviT w Łodzi. Proces produkcji filmowej nie jest jej obcy, dlatego stara się dobrać najlepsze warunki ubezpieczeniowe dla swoich klientów. Zajmuje się również administracją biura –w przypadku problemów technicznych, przekieruje do odpowiedniej osoby i postara się pomóc z każdym problemem.

Masz pytanie?

Zadzwoń do nas:

lub napisz:


Poniedziałek-piątek
10:00 - 17:00


Ze względu na COVID staramy się pracować zdalnie, więc prosimy o kontakt na telefony komórkowe.

do góry